فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
کمترین: 206,000 تومان بیشترین: 3,470,000 تومان
ريال206000 ريال3470000

سرویس قاشق و چنگال

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش آیتم در هر صفحه

سرویس 104 پارچه قاشق و چنگال کارل اشمیت مدل A

سرویس قاشق و چنگال 104 پارچه‌ی «کارل اشمیت» مدل «A» با جعبه‌ی آلومینیومی، انتخابی سنجیده برای میز غذای خانه‌های شماست. 104پارچه‌بودن این سرویس به معنای کامل‌بودن تمام اقلام موردنیاز برای برگزاری یک مهمانی است. اگر تعداد افراد شرکت‌کننده در مراسم شما 12 نفر باشد، این سرویس زیبا بهترین انتخاب است. البته به دلیل وجود 18 عدد قاشق و چنگال، اگر تعداد مهمانان شما 18 نفر باشند، همچنان این سرویس بسیار مناسب خواهد بود. سرویس قاشق و چنگال کارل اشمیت دارای دو عدد کفگیر، دو عدد ملاقه، دو عدد قاشق سرو، یک چنگال بزرگ سرو و یک قاشق عسل است؛ همچنین 12 قاشق مرباخوری، 12 قاشق دسرخوری، 12 کارد میوه‌خوری، 12 چنگال میوه‌خوری، 12 کارد غذاخوری و 12 قاشق چای‌خوری دارد. تمام ظروف این سرویس از استیل ضدزنگ هستند و در صورت استفاده از مواد شوینده‌ی استاندارد می‌توانید از ماشین ظرفشویی برای شستن آن‌ها استفاده کنید. تمام این اقلام درون یک جعبه‌ی آلومینیومی قرار دارند که دارای ابعاد 11 × 35 × 45 سانتی‌متر است. وجود این جعبه باعث راحت‌تر حمل‌کردن این سرویس می‌شود و چنانچه نیازی به آن نداشته باشید، تمام سرویس را جمع کرده و در جعبه قرار می‌دهید. سرویس کارل اشمیت در دو نوع مات و براق طراحی شده است. این تفکیک به این معنی نیست که یک نوع آن کاملا براق و نوع دیگر مات است، بلکه این تفکیک نوع فقط شامل بخشی از دسته‌ی آن‌هاست؛ به این صورت که بخشی از دسته‌ی تمام اقلام این سرویس به صورت مات طراحی شده است. طبق سلیقه‌ی خود می‌توانید یکی از این انواع را انتخاب کرده و در مجالس خود استفاده کنید.
2,000,000 تومان 1,917,000 تومان

سرویس 104 پارچه قاشق و چنگال کارل اشمیت مدل B

سرویس قاشق و چنگال 104 پارچه‌ی «کارل اشمیت» مدل «B» با جعبه‌ی آلومینیومی، انتخابی سنجیده برای میز غذای خانه‌های شماست. 104پارچه‌بودن این سرویس به معنای کامل‌بودن تمام اقلام موردنیاز برای برگزاری یک مهمانی است. اگر تعداد افراد شرکت‌کننده در مراسم شما 12 نفر باشد، این سرویس زیبا بهترین انتخاب است. البته به دلیل وجود 18 عدد قاشق و چنگال، اگر تعداد مهمانان شما 18 نفر باشند، همچنان این سرویس بسیار مناسب خواهد بود. سرویس قاشق و چنگال کارل اشمیت دارای دو عدد کفگیر، دو عدد ملاقه، دو عدد قاشق سرو، یک چنگال بزرگ سرو و یک قاشق عسل است؛ همچنین 12 قاشق مرباخوری، 12 قاشق دسرخوری، 12 کارد میوه‌خوری، 12 چنگال میوه‌خوری، 12 کارد غذاخوری و 12 قاشق چای‌خوری دارد. تمام ظروف این سرویس از استیل ضدزنگ هستند و در صورت استفاده از مواد شوینده‌ی استاندارد می‌توانید از ماشین ظرفشویی برای شستن آن‌ها استفاده کنید. تمام این اقلام درون یک جعبه‌ی آلومینیومی قرار دارند که دارای ابعاد 11 × 35 × 45 سانتی‌متر است. وجود این جعبه باعث راحت‌تر حمل‌کردن این سرویس می‌شود و چنانچه نیازی به آن نداشته باشید، تمام سرویس را جمع کرده و در جعبه قرار می‌دهید. سرویس کارل اشمیت در دو نوع مات و براق طراحی شده است. این تفکیک به این معنی نیست که یک نوع آن کاملا براق و نوع دیگر مات است، بلکه این تفکیک نوع فقط شامل بخشی از دسته‌ی آن‌هاست؛ به این صورت که بخشی از دسته‌ی تمام اقلام این سرویس به صورت مات طراحی شده است. طبق سلیقه‌ی خود می‌توانید یکی از این انواع را انتخاب کرده و در مجالس خود استفاده کنید.
2,000,000 تومان 1,917,000 تومان

سرویس 104 پارچه قاشق و چنگال کارل اشمیت مدل C Hessen طرح جعبه آلومینیومی

سرویس قاشق و چنگال 104 پارچه‌ی «کارل اشمیت» مدل «C Hessen» با جعبه‌ی آلومینیومی، انتخابی سنجیده برای میز غذای خانه‌های شماست. 104پارچه‌بودن این سرویس به معنای کامل‌بودن تمام اقلام موردنیاز برای برگزاری یک مهمانی است. اگر تعداد افراد شرکت‌کننده در مراسم شما 12 نفر باشد، این سرویس زیبا بهترین انتخاب است. البته به دلیل وجود 18 عدد قاشق و چنگال، اگر تعداد مهمانان شما 18 نفر باشند، همچنان این سرویس بسیار مناسب خواهد بود. سرویس قاشق و چنگال کارل اشمیت دارای دو عدد کفگیر، دو عدد ملاقه، دو عدد قاشق سرو، یک چنگال بزرگ سرو و یک قاشق عسل است؛ همچنین 12 قاشق مرباخوری، 12 قاشق دسرخوری، 12 کارد میوه‌خوری، 12 چنگال میوه‌خوری، 12 کارد غذاخوری و 12 قاشق چای‌خوری دارد. تمام ظروف این سرویس از استیل ضدزنگ هستند و در صورت استفاده از مواد شوینده‌ی استاندارد می‌توانید از ماشین ظرفشویی برای شستن آن‌ها استفاده کنید. تمام این اقلام درون یک جعبه‌ی آلومینیومی قرار دارند که دارای ابعاد 11 × 35 × 45 سانتی‌متر است. وجود این جعبه باعث راحت‌تر حمل‌کردن این سرویس می‌شود و چنانچه نیازی به آن نداشته باشید، تمام سرویس را جمع کرده و در جعبه قرار می‌دهید. سرویس کارل اشمیت در دو نوع مات و براق طراحی شده است. این تفکیک به این معنی نیست که یک نوع آن کاملا براق و نوع دیگر مات است، بلکه این تفکیک نوع فقط شامل بخشی از دسته‌ی آن‌هاست؛ به این صورت که بخشی از دسته‌ی تمام اقلام این سرویس به صورت مات طراحی شده است. طبق سلیقه‌ی خود می‌توانید یکی از این انواع را انتخاب کرده و در مجالس خود استفاده کنید.
2,000,000 تومان 1,917,000 تومان

سرویس 104 پارچه قاشق و چنگال کارل اشمیت مدل H

سرویس قاشق و چنگال 104 پارچه‌ی «کارل اشمیت» مدل «H» با جعبه‌ی آلومینیومی، انتخابی سنجیده برای میز غذای خانه‌های شماست. 104پارچه‌بودن این سرویس به معنای کامل‌بودن تمام اقلام موردنیاز برای برگزاری یک مهمانی است. اگر تعداد افراد شرکت‌کننده در مراسم شما 12 نفر باشد، این سرویس زیبا بهترین انتخاب است. البته به دلیل وجود 18 عدد قاشق و چنگال، اگر تعداد مهمانان شما 18 نفر باشند، همچنان این سرویس بسیار مناسب خواهد بود. سرویس قاشق و چنگال کارل اشمیت دارای دو عدد کفگیر، دو عدد ملاقه، دو عدد قاشق سرو، یک چنگال بزرگ سرو و یک قاشق عسل است؛ همچنین 12 قاشق مرباخوری، 12 قاشق دسرخوری، 12 کارد میوه‌خوری، 12 چنگال میوه‌خوری، 12 کارد غذاخوری و 12 قاشق چای‌خوری دارد. تمام ظروف این سرویس از استیل ضدزنگ هستند و در صورت استفاده از مواد شوینده‌ی استاندارد می‌توانید از ماشین ظرفشویی برای شستن آن‌ها استفاده کنید. تمام این اقلام درون یک جعبه‌ی آلومینیومی قرار دارند که دارای ابعاد 11 × 35 × 45 سانتی‌متر است. وجود این جعبه باعث راحت‌تر حمل‌کردن این سرویس می‌شود و چنانچه نیازی به آن نداشته باشید، تمام سرویس را جمع کرده و در جعبه قرار می‌دهید. سرویس کارل اشمیت در دو نوع مات و براق طراحی شده است. این تفکیک به این معنی نیست که یک نوع آن کاملا براق و نوع دیگر مات است، بلکه این تفکیک نوع فقط شامل بخشی از دسته‌ی آن‌هاست؛ به این صورت که بخشی از دسته‌ی تمام اقلام این سرویس به صورت مات طراحی شده است. طبق سلیقه‌ی خود می‌توانید یکی از این انواع را انتخاب کرده و در مجالس خود استفاده کنید.
2,000,000 تومان 1,917,000 تومان

سرویس 104 پارچه قاشق و چنگال کارل اشمیت مدل J

سرویس قاشق و چنگال 104 پارچه‌ی «کارل اشمیت» مدل «J» با جعبه‌ی آلومینیومی، انتخابی سنجیده برای میز غذای خانه‌های شماست. 104پارچه‌بودن این سرویس به معنای کامل‌بودن تمام اقلام موردنیاز برای برگزاری یک مهمانی است. اگر تعداد افراد شرکت‌کننده در مراسم شما 12 نفر باشد، این سرویس زیبا بهترین انتخاب است. البته به دلیل وجود 18 عدد قاشق و چنگال، اگر تعداد مهمانان شما 18 نفر باشند، همچنان این سرویس بسیار مناسب خواهد بود. سرویس قاشق و چنگال کارل اشمیت دارای دو عدد کفگیر، دو عدد ملاقه، دو عدد قاشق سرو، یک چنگال بزرگ سرو و یک قاشق عسل است؛ همچنین 12 قاشق مرباخوری، 12 قاشق دسرخوری، 12 کارد میوه‌خوری، 12 چنگال میوه‌خوری، 12 کارد غذاخوری و 12 قاشق چای‌خوری دارد. تمام ظروف این سرویس از استیل ضدزنگ هستند و در صورت استفاده از مواد شوینده‌ی استاندارد می‌توانید از ماشین ظرفشویی برای شستن آن‌ها استفاده کنید. تمام این اقلام درون یک جعبه‌ی آلومینیومی قرار دارند که دارای ابعاد 11 × 35 × 45 سانتی‌متر است. وجود این جعبه باعث راحت‌تر حمل‌کردن این سرویس می‌شود و چنانچه نیازی به آن نداشته باشید، تمام سرویس را جمع کرده و در جعبه قرار می‌دهید. سرویس کارل اشمیت در دو نوع مات و براق طراحی شده است. این تفکیک به این معنی نیست که یک نوع آن کاملا براق و نوع دیگر مات است، بلکه این تفکیک نوع فقط شامل بخشی از دسته‌ی آن‌هاست؛ به این صورت که بخشی از دسته‌ی تمام اقلام این سرویس به صورت مات طراحی شده است. طبق سلیقه‌ی خود می‌توانید یکی از این انواع را انتخاب کرده و در مجالس خود استفاده کنید.
2,000,000 تومان 1,917,000 تومان

سرویس 104 پارچه قاشق و چنگال کارل اشمیت مدل K

سرویس قاشق و چنگال 104 پارچه‌ی «کارل اشمیت» مدل «K» با جعبه‌ی آلومینیومی، انتخابی سنجیده برای میز غذای خانه‌های شماست. 104پارچه‌بودن این سرویس به معنای کامل‌بودن تمام اقلام موردنیاز برای برگزاری یک مهمانی است. اگر تعداد افراد شرکت‌کننده در مراسم شما 12 نفر باشد، این سرویس زیبا بهترین انتخاب است. البته به دلیل وجود 18 عدد قاشق و چنگال، اگر تعداد مهمانان شما 18 نفر باشند، همچنان این سرویس بسیار مناسب خواهد بود. سرویس قاشق و چنگال کارل اشمیت دارای دو عدد کفگیر، دو عدد ملاقه، دو عدد قاشق سرو، یک چنگال بزرگ سرو و یک قاشق عسل است؛ همچنین 12 قاشق مرباخوری، 12 قاشق دسرخوری، 12 کارد میوه‌خوری، 12 چنگال میوه‌خوری، 12 کارد غذاخوری و 12 قاشق چای‌خوری دارد. تمام ظروف این سرویس از استیل ضدزنگ هستند و در صورت استفاده از مواد شوینده‌ی استاندارد می‌توانید از ماشین ظرفشویی برای شستن آن‌ها استفاده کنید. تمام این اقلام درون یک جعبه‌ی آلومینیومی قرار دارند که دارای ابعاد 11 × 35 × 45 سانتی‌متر است. وجود این جعبه باعث راحت‌تر حمل‌کردن این سرویس می‌شود و چنانچه نیازی به آن نداشته باشید، تمام سرویس را جمع کرده و در جعبه قرار می‌دهید. سرویس کارل اشمیت در دو نوع مات و براق طراحی شده است. این تفکیک به این معنی نیست که یک نوع آن کاملا براق و نوع دیگر مات است، بلکه این تفکیک نوع فقط شامل بخشی از دسته‌ی آن‌هاست؛ به این صورت که بخشی از دسته‌ی تمام اقلام این سرویس به صورت مات طراحی شده است. طبق سلیقه‌ی خود می‌توانید یکی از این انواع را انتخاب کرده و در مجالس خود استفاده کنید.
2,000,000 تومان 1,917,000 تومان