بسته
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

carl schmidt

3 آیتم در گرید 4 آیتم در گرید لیست

آبکش کارل اشمیت سایز 16

یکی از موارد مورد نیاز هر آشپزخانه ای آبکش استیل میباشد که کارهای آشپزی را راحت و منظم تر میکند آبکش های کارل اشمیت تمام استیل و دارای طراحی زیبا بوده که سلیقه شما را پوشش میدهد جنس استیل این آبکش بسیار مرغوب بوده و دارای لایه آینه ای میباشد .
179,000 تومان

آبکش کارل اشمیت سایز 24

یکی از موارد مورد نیاز هر آشپزخانه ای آبکش استیل میباشد که کارهای آشپزی را راحت و منظم تر میکند آبکش های کارل اشمیت تمام استیل و دارای طراحی زیبا بوده که سلیقه شما را پوشش میدهد جنس استیل این آبکش بسیار مرغوب بوده و دارای لایه آینه ای میباشد .با قطر دهانه 24 سانتیمتر
230,000 تومان

چاقو کارل اشمیت

اگر در آشپزی به چاقوی باریک و بلند جهت برش نیاز دارید می‌توانید از محصول فوق استفاده کنید. این چاقو یکی از تولیدات شرکت «کارل اشمیت» بوده که طولی 24.2 سانتی‌متری دارد. شرکت کارل اشمیت یک شرکت شناخته شده‌ی آلمانی است که محصولات باکیفیتی را عرضه می‌کند، این چاقو با نام «68622» شناخته می‌شود. در ساخت این محصول از استیل استفاده شده تا چاقو مقاومت بالایی دربرابر خوردگی و زنگ‌زدگی داشته باشد. طول این تیغه 12 سانتی‌متر بوده و بسیار تیز است. مقاومت بالای تیغه موجب شده تا به‌راحتی و در اثر فشار کند نشود. این محصول برای برش گوشت، مرغ، ماهی، سبزیجات، میوه‌ها و غیره مناسب است. دسته‌ی محصول نیز ساختاری از جنس استیل داشته و به‌شکل یکپارچه از انتهای تیغه امتداد پیدا کرده است. این دسته طولی 12.2 سانتی‌متری دارد و برای قرارگیری در دست بسیار مناسب است. این چاقوی آشپزخانه طراحی مناسب، مقاومت بالا و عملکرد بسیار خوبی دارد. این چاقو برای افراد حرفه‌ای بسیار مناسب است.
120,000 تومان

چاقوی آشپزخانه کارل اشمیت مدل 003074

Carl Schmidt Sohn 003074
100,000 تومان

ست 4 عددی قیچی کارل اشمیت

Carl Schmidt Edelatahl Scissors 4 Pcs حتما پیش آمده است که خواسته باشید قطعه‌ای نان را برش بزنید یا تکه‌ای از پارچه و حتی کاغذ را برش دهید. درست حدس زدید. قیچی یکی از وسایلی است که وجودش در هر خانه ضروری است. انتخاب قیچی مناسب برای هر یک از کاربردهایی که توضیح داده شد، مهم و ضروری به‌شمار می‌رود. ست قیچی 4عددی «کارل اشمیت» مدل «Edelatahl» تمام انتظاراتی را که از کار با قیچی‌های مختلف دارید، برآورده می‌کند. این ست شامل یک قیچی خیاطی با طول تیغه‌ی 25 سانتی‌متر، یک قیچی آشپزخانه با طول تیغه‌ی 21.5 سانتی‌متر، یک قیچی کاغذ با طول تیغه‌ی 17.5 سانتی‌متر و یک قیچی دانش‌آموزی با طول تیغه‌ی 14 سانتی‌متر است. تیغه‌ی این قیچی‌ها از جنس استیل باکیفیت است و تمام آن‌ها دسته‌هایی از جنس باکالیت دارند که این ویژگی، دوام و کیفیت این محصول را افزایش داده است. با قرار دادن هر کدام از قیچی‌ها در هر بخش از خانه، دیگر نیاز نیست در صورت نیاز مدام به‌دنبال قیچی بگردید. یک قیچی در آشپزخانه، یکی در اتاق خواب در بین لوازم خیاطی، یکی در بین لوازم کار فرزند و یکی دیگر نیز برای بریدن کاغذ خواهید داشت.
120,000 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 45,000 تومان بیشترین: 3,470,000 تومان
ريال45000 ريال3470000